אלכוהול בזול - אלכוהול לחתונה

אלכוהול איננו נחשב למצרך זול כלל ועיקר. למרות זאת, הצרכן הישראלי בוחר להשקיע ברכישת אלכוהול ועסוק בחיפוש מתמיד אחר מותגי אלכוהול איכותיים במחירים מוזלים. מחפשים אלכוהול בזול? הכתבה הבאה מיועדת עבורכם!
 

אלכוהול בזול בדיוטי פרי

אחת הדרכים היותר פופולאריות לרכישת אלכוהול בזול הינה רכישה בדיוטי פרי, כאשר מעבר לחיסכון הראשוני ברכישת אלכוהול פטור ממס, הבקבוקים בדיוטי פרי גם גדולים יותר ולעיתים אף בלעדיים. חשוב לדעת שכמות האלכוהול שניתן לרכוש בדיוטי פרי מוגבלת לליטר אחד, ועל כן, מומלץ לערוך סקר שוק מקיף של שוק האלכוהול בארץ ולרכוש בדיוטי פרי את אחד המותגים שנמצאו להערכתכם כיקרים ביותר בארץ. במידה והנכם מתכננים אירוע משמעותי כמו חתונה ויש בידכם די זמן להיערכות, תוכלו לבקש מידידים וממכרים הטסים לחו"ל שירכשו עבורכם מותגי אלכוהול יקרים בדיוטי פרי ובאופן זה להרכיב בר מרשים ויוקרתי במיוחד מבלי להתרושש.
 

מבצעים ברשתות המקומיות

אם הנכם זקוקים לכמות גדולה של אלכוהול לחתונה בטווח הקרוב, תאלצו לוותר על חלום הדיוטי פרי ולהרכיב בר בהתבסס על המצאי הקיים בארץ. עם זאת, יתכן ותופתעו לגלות כי גם בארץ ניתן לעיתים להשיג מותגי אלכוהול מסוימים במחירים טובים בהחלט. לרכישה משתלמת של אלכוהול תידרשו לעבודה מקדימה של השוואת מחירים באמצעות האינטרנט. פשוט, עקבו בערנות אחר המבצעים השונים בחנויות היין ברחבי הארץ ומהרו לנצל אותם. אם הנכם מתכננים חתונה וזקוקים לבר משקאות מרשים, מסתבר כי הבחירה בשירותי הבר של האולם או הקייטרינג שבחרתם, תהיה האופציה היקרה ביותר, ומוטב שתבצעו רכישה עצמית של האלכוהול. אם תבחרו לבצע רכישה סיטונאית, תוכלו לקבל הצעות מחיר טובות בחנויות המקומיות, אך גם כאן, חובה לערוך השוואת מחירים מעמיקה ולהתמקח עד לקבלת מחיר משתלם. אם יש לכם די זמן עד לאירוע, ודי זמן פנוי בחיים, הרכבה עצמית של הבר, תוך ניצול מבצעים זמניים ברשתות ובחנויות השונות, תהיה, מן הסתם, האופציה הזולה ביותר לרכישת האלכוהול.
 

זהירות מחיקויים!

נישת האלכוהול בארץ נתונה למכת זיופים קשה, שחלקה נעוצה בייבוא וחלקה מתרחשת במעבדות מקומיות במיקומים מפוקפקים בארץ. על פי נתונים מקצועיים, מכירות האלכוהול המזויף עלולות להגיע ל15% - 10% מכלל המכירות בשוק האלכוהול, המסתכמים בשניים – שלושה מיליון בקבוקים בכל שנה. האכיפה בנושא איננה מחמירה דיה, וזאת למרות העובדה שצריכת האלכוהול המזויף עלולה לגרום לסכנה בריאותית ממשית, ובמקרים מסוימים – אף להוביל למוות. על כן, במידה והנכם רוכשים אלכוהול לשימוש פרטי, וכל שכן, אם הנכם רוכשים אלכוהול בכמות גדולה לצורך עריכת בר בחתונה או בכל אירוע רב מוזמנים אחר, יש להתייחס בזהירות הראויה להצעות המחיר אותן אתם מקבלים ולהתרחק באופן מוחלט מהצעות מחיר מוזלות באופן מחשיד. השמירה על בריאותכם ועל בריאות אורחי האירוע שווה את ההפרש, ללא ספק.


תפריט דף הבית