מדבקות קיר

בית דפוס מתמחה בייצור המוני של מוצרים גרפיים וטקסטואליים שונים, בטכניקות שונות שהולכות ומתפתחות עם התפתחות הטכנולוגיה. אם בעבר נעשה שימוש בלוחות הדפסה מעץ או מאבן שהיו חד פעמיים, הרי שהתפתחות הטכנולוגיה והמוח האנושי כאחד הביאה ליצירת גלופות רב פעמיות ובסופו של דבר – להתפתחותן של שתי שיטות ההדפסה המוכרות והנפוצות בימינו אנו – האופסט והדפוס הדיגיטלי.
 
דפוסים של מהירות
המצאתה של שיטת ההדפסה הדיגיטלית ייעלה מאוד את שיטת הייצור של כל המוצרים שמופקים על ידי בית דפוס. זאת משום שהיום אין צורך להכין גלופות ואין צורך להכין לוחות כמו בשיטות הדפסה אחרות. היום כל מה שצריך הוא לקבל את התמונה שהלקוח מעוניין להדפיס בצורת קובץ גרפי ממוחשב, ותוך זמן קצר מאוד ניתן להפיק את המוצר המבוקש. בצורה כזאת מדפיסים היום מוצרים רבים, ביניהם כרטיסי ביקור, מדבקות קיר, מדבקות לרכב, ניירת משרדית, הזמנות לאירועים, פלאיירים, פולדרים, מוצרי טקסטיל עם תמונה, כוסות מודפסות ומוצרים רבים נוספים. בשיטת האופסט משתמשים היום בעיקר כאשר יש צורך בייצור לא המוני ובאיכות מאוד גבוהה.
 
מתנות מודפסות
כאמור, בזכות המצאתה של שיטת ההדפסה הדיגיטלית, ניתן היום להדפיס כמעט כל תמונה, כמעט על כל מוצר. בדיוק מסיבה זו הפכו מתנות כגון כוסות וכרית מודפסות, תמונות על קנבס, אלבומים דיגיטליים ואפילו לוחות שנה מעוצבים – למתנות מבוקשות במיוחד. אחרי הכול, אין כמו אלבומים דיגיטליים או לוחות שנה עם תמונות של כל המשפחה כדי להוות מתנה לחג לסבא ולסבתא, שלבטח יתמוגגו להם מאושר.
 
עשו זאת בעצמכם
לא רק ששיטות ההדפסה הלכו והשתכללו עם השנים, גם הדרך להפקת המוצרים השונים הפכה קלה, פשוטה ומהירה הרבה יותר. זאת משום שהיום ניתן לבצע את הזמנת המוצרים מכל בית דפוס וירטואלי. ולמה הכוונה? לאתר אינטרנט המופעל על ידי בית דפוס מסוים, ומציג בפני הגולשים את כל המוצרים שניתן להזמין דרכו. במספר צעדים פשוטים של בחירת המוצר המבוקש, עיצובו באמצעות תבניות מוכנות הקיימות באתר, הוספת כיתובים מתאימים, ציון מספר העותקים הרצוי ולחיצה על כפתור "הזמן", מבצעים את ההזמנה בלי לצאת מהבית ואפילו מבלי לקום מהכיסא. בדרך זו ניתן היום להזמין הדפסה של מוצרים רבים, ביניהם כרטיסי ביקור, הזמנות לאירועים, שלטים למשרד, מעטפות משרדיות, פנקסי קבלות, פנקסי חשבוניות, מדבקות קיר, אלבומים דיגיטליים וכמובן – את המתנה האולטימטיבית לראש השנה – לוחות שנה הכוללים תמונות של כל המשפחה.
 
לסיכום
למרות שגם היום בית דפוס מבצע את מה שביצע לפני שנים רבות – הדפסה של מוצרים שונים, הרי שאופי העבודה ושיטות העבודה שלו השתנו. בתי הדפוס שפועלים כיום הם כאלה שצועדים עם הזמן, ומספקים ללקוחותיהם את כל השירותים והמוצרים החדשים, שכאמור יש להם ביקוש רב. אם גם אתם מעוניינים להדפיס לוחות שנה לכבוד החג או כל מוצר דפוס אחר – פנו אל בית דפוס איכותי ותוכלו ליהנות מהתוצאות.


תפריט דף הבית