בר קפה לאירועים

בר קפה
בוודאי גם אתם תסכימו, שאי אפשר לקיים אירוע בלי קפה. לא משנה אם אתם נמנים עם חובבי הקפה או שאתם דווקא מאלה שנמנעים משתייתו, הרי ברור לכולנו שאירוע בלי קפה הוא לא אירוע. במקום להסתבך עם צורת ההגשה של המשקה המעורר במהלך האירוע, ולחשוב אם כדאי להגיש אותו על שולחן שעליו יוצבו שקיקי תה ושקיקי קפה ואולי גם קנקן של פילטר, או שאולי כדאי שיהיו מלצרים שיעברו עם קומקומים בין האורחים וימזגו לכל אחד ואחת את המשקה שהם מעדיפים, יש פתרון אחר שהוא גם אלגנטי וגם יעיל: בר קפה.
 
בר קפה – קפה בדיוק כמו שצריך
הצבת דוכני בר קפה, או בשמן השני – עגלות קפה באירוע, מהווה פתרון מצוין לשאלה כיצד יוגש המשקה הנפלא הזה. בר קפה הינו בר מעוצב על גלגלים, אשר מתופעל על ידי בריסטה – מגיש קפה הבקיא בכל רזי המשקה והכנתו, והיודע להכין לכל אחד בדיוק את מה שהוא מבקש. למרות שמן, עגלות קפה אינן מיועדות אך ורק להגשת קפה, אלא להגשה של כל משקה נוסף שתבחרו. כך למשל יכולות עגלות קפה לכלול, כמובן גם תה וחליטות תה, מיצים טבעיים, שתייה קלה, סנגריה, משקה פירות יער, משקאות שוקו ושוקולד בשביל הילדים ועוד. על מנת שאפשר יהיה להגיד שבאמת מדובר בבר, אפילו שזה "רק" בר קפה, ניתן בהחלט להגיש בו גם מרגריטה, אותו משקה אלכוהולי צונן ומרווה המתאים במיוחד לקיץ.
 
עגלות קפה – כי צריך גם משהו לנשנש
כמובן שאנשים רבים מעדיפים לשתות את הקפה או את התה שלהם עם "משהו קטן ליד", כמו שתמיד קוראים למשהו מתוק כמו עוגה או עוגיות, וכשהם באמת רעבים – עם סנדביץ' או עם שני סנדביצ'ונים ליד. עגלות קפה מאפשרות לבעלי האירוע לבחור מתוך תפריט קיים הן את המשקאות והן את המזון שיוגשו לאורחיהם, כאשר בדרך כלל מדובר בעוגיות ובמאפים מסוגים שונים, או בסנדביצ'ים המכילים כל טוב.
 
בר קפה – גם קפה וגם יפה
חברות המספקות שירותי בר קפה דואגות לעיצוב הבר שלהן במיוחד לאירועים. לכן, לרוב לא תמצאו באירועים חגיגיים עגלות קפה פשוטות כמו עגלות הקפה שרואים בקניונים או בצדי הדרכים, אלא דוכני בר קפה המעוצבים ברמה גבוהה, המופעלים על ידי בריסטות בחליפות שידאגו לספק לכם קפה בדיוק כמו שאתם אוהבים. חשוב לדעת, שכאשר אתם שוכרים את שירותיה של חברה המספקת שירותי בר קפה ושירותי עגלות קפה, מומלץ לשכור את שירותיה של חברה שעובדת עם קפה טוב, עם אוכל טוב ועם אנשים טובים שאוהבים את מה שהם עושים. כך תוכלו להיות בטוחים, שהאורחים שלכם יקבלו קפה טוב, מאפה מצוין, וחיוך. בשמחות!


תפריט דף הבית