מחזיקי מפתחות וסיכות דש

אם אתם בעלי עסק, המעוניינים שתהיה תמיד בהישג ידכם מתנה קטנה וצנועה לעובדים שלכם או ללקוחות שלכם, מחזיקי מפתחות ו/או סיכות דש הם רעיון מצוין. הן על מחזיקי מפתחות והן על סיכות דש ניתן להטביע את לוגו החברה, ולכן כשתחלקו אותם כמתנה תשיגו, בעצם, שתי מטרות. האחת – נתינת מתנה לעובד או ללקוח, הנחשבת תמיד מחווה יפה ורבת משמעות, והשנייה – שיווק ופרסום של העסק שלכם. יכול להיות שפרסום זה לא יביא לכם גל המוני של לקוחות, אבל גם מספר מצומצם של לקוחות חדשים שיגיעו בזכותו יחזיר מהר מאוד את ההשקעה.

מחזיקי מפתחות – תמיד שימושי
לעתים נדמה שמתן מחזיקי מפתחות כמתנה, ולא משנה אם מדובר במתנה לקרוב משפחה, לחבר או לעובד, נחשב כמתן מתנה פחותת ערך. אולם, במידה שאותם מחזיקי מפתחות מעוצבים מתוך מחשבה או נושאים בגאווה את הלוגו של החברה, הם בהחלט הופכים למתנה ראויה. מה שעוד הופך מחזיקי מפתחות למתנה ראויה הוא העובדה, שאותם מחזיקי מפתחות הינם שימושיים ביותר.

אחרי הכול, רובנו המכריע נושאים עימנו צרור מפתחות, בין אם מדובר במפתחות של הבית ושל הבניין בהם אנחנו עושים שימוש בדרך כלל פעמיים ביום לפחות, ובין אם מדובר מפתחות של מקום העבודה שלנו, שגם בהם אנחנו עושים שימוש רב, אם לא יומיומי. בשני המקרים עלינו לשמור על המפתחות כעל בבת עינינו על מנת שלא ילכו לאיבוד, והשיטה הטובה ביותר לעשות כן היא כמובן באמצעות מחזיקי מפתחות. ניתן לעצב מחזיקי מפתחות בכל גודל רצוי, וכאמור לחלק אותם לעובדים באירועי חברה שונים או ללקוחות כמחווה של תודה.

מחזיקי מפתחות מעוצבים יכולים לשמש לא רק בתחום העסקי, אלא גם להוות מזכרת מיוחדת במינה מאירועים פרטיים כגון חתונות, ימי הולדת וכד'. אין כמו מחזיקי מפתחות שאליהן מחוברת תמונה של הזוג הטרי או מחזיקי מפתחות בצורת חמסה שעליה מוטבעת הקדשה כגון "תודה שהשתתפתם בשמחתנו" בציון שמותיהם של החתן והכלה ותאריך החתונה.
סיכות דש – להעברת מסרים
סיכות דש הן לא רק עיטור יפה לבגד, אלא גם דרך מצוינת להעברת מסרים. חברות וגופים רבים מחלקים סיכות דש לנציגיהם ו/או למשתתפים באירועים שהם מקיימים, על מנת לאפשר להם להשתייך לשורותיהם ולהצהיר על כך. ישנן עמותות המבצעות מכירה של סיכות דש במחיר סמלי, על מנת להשיג תרומות להמשך פעילותיהן הקהילתית החשובה, וישנן חברות המחלקות סיכות דש לעובדיהן באירועים מסוימים, על מנת שיזוהו על ידי כולם כשייכים אליהן. אין ספק כי סיכות דש הן לא רק סיכות, אלא אמצעי נהדר ומהודר להעברת מסרים ולהזדהות עם ארגונים ועם מטרות מסוימות.
רצוי להזמין סיכות דש ו/או מחזיקי מפתחות מחברה המתמחה בייצורם לצורכי שיווק ופרסום, ומציעה מגוון רחב של אפשרויות עיצוב מוכנות וכן ייצור של הפריטים בהתאמה אישית לצורך.
 
מחזיק מפתחות שלא הולך לאיבוד

 


תפריט דף הבית