עבודות אלומיניום

כשמזג האוויר מתבהר והטמפרטורות עולות, יותר ויותר אנשים מעדיפים לבלות בחוץ, ולא רק בטיולים בחיק הטבע. מי שמתגורר בבית עם חצר, גינה, מפרסת או גינת גג, מנצל את מזג האוויר האביבי כדי לשהות בחוץ. אך מזג האוויר לא נותר נעים ונוח לכל אורך ימי השנה. למעשה, במרבית ימי השנה אנו זקוקים לאמצעי קירוי והצללה, שיגן עלינו מפני קרני השמש ומפני הגשם. אחד האמצעים האידיאליים לשם כך הן פרגולות אלומיניום.
 
פרגולות אלומיניום – הצללה ראשונה במעלה
בשוק ישנם פתרונות הצללה רבים ומגוונים: פרגולות עץ, סוככים, רשתות צל, ברזנטים ועוד. לכל אמצעי יש יתרונות וחסרונות. אולם כשמדובר בפתרון הצללה לבתים פרטיים או אפילו לעסקים, פרגולות האלומיניום נמצאות במקום הראשון.
 
היתרון היחסי של פרגולות האלומיניום נעוץ בעובדה שהן טומנות בחובן שילוב ייחודי של מעלות פונקציונאליות ואסתטיקה עיצובית. הודות לשילוב זה, פרגולות האלומיניום נחשבות לאמצעי הצללה איכותי ועמיד, שמשדרג את עיצובו של החלל החיצוני שלנו וגם משרת אותנו לאורך שנים רבות.
 
אלומיניום – כל היתרונות שאפשר לקבל
פרגולות אלומיניום הפכו לאמצעי ההצללה האופטימלי בעיקר בגלל שהן מספקות מענה הולם לחסרונות של אמצעי הצללה אחרים. הן מסוגלות לעשות זאת בעיקר הודות לתכונותיו הייחודיות של האלומיניום:
  • אלומיניום הhא מתכת קלת משקל וקלה לעיבוד. לכן ניתן לייצר ממנו פרגולות בעיצובים שונים ומגוונים, שישדרגו את עיצוב החצר / המרפסת שלכם, כמו למשל פרגולות אלומיניום גליות (בצורת גל). הודות לאינספור אפשרויות העיצוב ולטכניקות העבודה המתקדמות, כיום ניתן לייצר גם פרגולות אלומיניום בעלות טקסטורת עץ. פרגולות אלו נראות ממש כמו פרגולות עץ, אך הן אינן דורשות תחזוקה מורכבת כמו מוצרי העץ.
  • על אף משקלו הקל, האלומיניום הוא מתכת חזקה ועמידה במיוחד. עובדה זו הופכת אותו לחומר גלם אידיאלי לייצור פרגולות החשופות לרוחות עזות, לפגעי מזג אוויר, לנזקי מזיקים ולכלוך. לכן, פרגולות האלומיניום אינן דורשות תחזוקה רבה, כמו פרגולות עץ הזקוקות לשימון, ואינן מתבלות בקלות, כמו רשתות צל וסוככי בד למיניהם.
  • האלומיניום ניחן בכושר איטום ובידוד יוצאים מן הכלל. גם תכונה זו הופכת אותו לחומר גלם אידיאלי לייצור מוצרים החשופים לאיתני הטבע, כמו פרגולות. פרגולות אלומיניום יכולות לספק לנו הצללה מלאה מפני קרני השמש ואף הגנה מלאה מפני טיפות הגשם.
  • האלומיניום הוא מתכת שאינה מחלידה ואינה דוהה בשמש. הודות לתכונה זו, פרגולות האלומיניום לא יסבלו מחלודה, לא ידהו במשך הזמן בשמש וישמרו על מראן החדש לאורך שנים ארוכות. תכונה זו גם הופכת את פרגולות האלומיניום לקלות מאוד לתחזוקה. בשונה מפרגולות עץ, למשל, פרגולות האלומיניום לא זקוקות לשימון תקופתי כדי להגן עליהן מפני פגעי מזג האוויר והמזיקים.
  • מכיוון שהאלומיניום הוא חומר קשיח ועמיד, ניתן לייצר ממנו פרגולות בעלות מנגנון חשמלי, המאפשר לגג להיפתח ולהיסגר בלחיצת כפתור. לכן, פרגולות אלומיניום בעלות מנגנון חשמלי מאפשרות לנו לעבור ממצב של הצללה מלאה וחלקית בהתאם לצורך ולמזג האוויר.
 
אלומיניום – עשה זאת בעצמך

 


תפריט דף הבית