פאות ותוספות שיער

השיער נחשב לאחד מסימני הנשיות המובהקים, משום שהוא משפיע רבות על המראה החיצוני של האישה. מכיוון שנשים רוצות תמיד להיראות במיטבן, גם נשים חילוניות וגם נשים דתיות שמות דגש חזק על מראה שיערן, בין אם מדובר בשערן הטבעי ובין אם מדובר בפאות.

פאות – להישאר יפה תמיד
ישנן מגוון סיבות שבשלן נשים חובשות פאות:
  • נשים דתיות חובשות פאות על מנת להסתיר את שערן הטבעי, כפי שמחייבת הדת.
  • נשים הסובלות מנשירת שיער מוגברת כתוצאה ממצבים גופניים ונפשיים מסוימים חובשות פאות שיכסו על השיער שנושר.
  • נשים אשר משתתפות בהצגות ובסרטים, הצריכות לשנות לשם כך את תסרוקתן ואינן מעוניינות לשנות את תסרוקתן הטבעית – חובשות פאות המתאימות לתפקיד.
  •  
סוגי פאות
השוק מציע פאות סינתטיות ופאות משיער טבעי, כאשר פאות משיער טבעי נראות, כמובן, טבעיות יותר. ניתן לרכוש פאות מוכנות או להזמין פאות בהתאמה אישית, כאשר הזמנת פאות בהתאמה אישית היא תהליך שאמנם לוקח זמן רב יותר, אולם התוצאה היא הרבה פעמים מוצלחת הרבה יותר. זאת משום שבהזמנת פאות בהתאמה אישית הפאה מותאמת במדויק למבנה הראש, לגוון עורה של האישה ולסגנונה האישי, ונראית ממש כמו שיערה הטבעי. כדאי לדעת כי ניתן להוסיף לפאות אביזרים שונים כגון כובע או סרט, על פי העדפותיה האישיות של האישה.
 
תוספות שיער – שיערך הארוך, נערה
דרך נוספת של נשים לשנות את תסרוקתן הקיימת מלבד חבישת פאות, היא שימוש בתוספות שיער. כל אישה המעוניינת להאריך את שיערה מכל סיבה שהיא, בין אם כדי לשנות תסרוקת לכבוד אירוע, בין אם כדי להתמודד עם נשירת שיער ובין אם כדי להשתתף בסרט או בהצגה, יכולה להוסיף תוספות שיער מתאימות וליהנות משיער ארוך וגולש או מתסרוקת מעוצבת גם אם היא בעלת שיער טבעי קצר.

תוספות שיער משמשות הרבה פעמים כלות ביום חתונתן, המעוניינות להופיע ליום המרגש בחייהן בתסרוקת שונה מהרגיל, בדרך כלל תסרוקת אסופה אשר תשווה לפניהן מראה מלכותי-משהו, וכן נשים המבקשות לעצמן תסרוקת אחרת כשהן יוצאות לאירוע חשוב כגון מפגש רב משתתפים או מסיבה. תוספות שיער מאפשרות לנשים לעשות תסרוקות מיוחדות ולהוסיף גוונים לשיערן מבלי לבצע בשיערן הטבעי פעולות כימיות כגון החלקה, סלסול או צביעה, שעלולות להזיק לו, וכך יכולות ליהנות משני העולמות, כל אימת שרק ירצו.
 
תוספות שיער מתחברות לשיער הטבעי ומתנתקות ממנו בצורה קלה ונוחה, אשר הפשוטה שבהן היא תיקתקים. תוספות שיער אלה מבוקשות מאוד בקרב ציבור הנשים, וניתן להשיגן בחנויות המתמחות בייצור ובשיווק של פאות ושל תוספות שיער איכותיות.


תפריט דף הבית