הרצאות לחברות

0
616
קרדיט https://haotzma.co.il/

כבר תקופה שאתם עובדים במשרד שלכם כל יום בשבוע ללא הפסקה וללא פעילות שוברת שגרה. העובדים במשרד מתחילים להגיע אליו עם פחות מרץ וחשק לעבוד, ובגדול, מחכים רק שיום העבודה יגמר. על מנת לגרום לעובדים לאהוב מחדש את המשרד ואת שגרת העבודה שלהם, ההנהלה צריכה לעשות שינוי. השינוי לא חייב להיות דרמטי אלא יכול לבוא לידי ביטוי בפעילויות ותכנים שוברי שגרה לעיתים קרובות, כמו מציאת הרצאות מעניינות לחברות. אתם רוצים להביא הרצאות שימלאו את העובדים, שיתנו להם מוטיבציה לעבודה ולחיים ולהביא מרצים סוחפים. אם אתם מחפשים הרצאות לחברות מעוררות השראה על סיפורים אישיים מרגשים עם מרצה שעברה המון טלטלות החיים והגיע למקום שלה עם הרבה עבודה קשה, אז אירית בוטבול היא המרצה בשבילכם.

הרצאות לחברות עושות לעובדים רק טוב

ישנם יתרונות רבים בליזום הרצאות לחברות, לעיתים קרובות. ראשית, הן מאפשרות יציאה מהשגרה. כשהימים עוברים ועושים את אותן הפעולות מדי יום ומרגישים שמאבדים את המשמעות, החיים הופכים להיות יותר דיכאוניים וחסרי סיבה. עצירת השגרה אחת לכמה זמן תרענן את העובדים ותתן להם סיבה טובה מספיק לבוא לעבודה. שנית, הרצאות לחברות אינן בהכרח דבר משעמם ומעיק, הכול תלוי בנושא שבוחרים. אם בוחרים בנושא שמאפיין את מקום העבודה, נושא מצחיק או נושא מעמיק ומעורר השראה- סיכוי סביר שהרצאה תעבוד ושהעובדים יהיו מרותקים לה. הרי בסופו של דבר, כולנו מרותקים ללמוד דברים חדשים, אך מעטים מאיתנו עושים זאת באופן יזום על בסיס קבוע. לכן, משרדים שמשקיעים בעובדים שלהם דואגים לדאוג להם לכך.

המרצה שעברה שינוי, תוביל אתכם לשינוי

אם אתם עדין מחפשים הרצאות לחברות שיגרמו לעובדים להישאר פעורי פה, בשביל זה אירית בוטבול נמצאת כאן. אירית חיה חיים רגילים, עבדה כעיתונאית, אמא לילדים ומקדישה את חייה למשפחה. עד שיום אחד, נפל לה האסימון, שהיא שוקלת מעל 100 קילו. משם, היא החליטה שהיא מגשימה שני חלומות גדולים שלה- לרדת במשקל בצורה משמעותית ולטפל באנשים כמו שתמיד חלמה. אירית עברה שינוי פיזי ומנטלי וחשפה את סיפור חייה המטלטל בספר. כיום היא מעבירה אנשים אחרים תהליך ייחודי של שינוי תודעתי. רוצים לדעת מה הסוד? הזמינו עכשיו את אירית להרצאה! חייגו עוד היום > 077-9977848

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here