חברה לבניית אסטרטגיה עסקית וליווי מיזוג חברות

0
1108
חברה לבניית אסטרטגיה עסקית וליווי מיזוג חברות
מקור pixabay

ניהול עסק הוא דבר מורכב. העסק יהיה לרוב מורכב מתחומי פעילות שונים, הן בתחום הפיננסי, הן בתחום הניהולי והן בתחום המקצועי. ככל שהעסק גדול יותר יש בו ככל הנראה יותר עובדים, יותר מחלקות, מכשירים/מכונות, מערכות, כלים, תוכנות ועוד. עסק מצליח הוא עסק שפועל היטב, צובר מוניטין חיובי, מגדיל את הרווחים שלו מדי חודש ומרחיב את מעגל הלקוחות שלו באופן עקבי. כדי להגיע למצב שכזה צריך הצורך לבנות אסטרטגיה עסקית מקצועית ולהיעזר בחברה מנוסה בתחום כמו הד-און לצורך כך. 

בניית אסטרטגיה עסקית:

אחת המטרות הגדולות ביותר בכל עסק היא לגרום לו לצמוח ולהתפתח באופן עקבי. אנו מדברים על הרחבת אזורי הפעילות, הגדלת כמות העובדים בעסק, פיתוח של מוצרים ושירותים חדשים, פיתוח של מחלקות ו/או סניפים חדשים וכמובן הגדלת הרווחים בעסק. בניית אסטרטגיה עסקית תסייע לכם לבדוק את הפרמטרים השונים בעסק שלכם, כיצד הם פועלים, היכן הם מצריכים שיפור ועוד. חברה מקצועית המספקת שירותי ייעוץ אסטרטגי לעסקים תרד לעומקם של הדברים בעסק שלכם: תבחן את העובדים, את המחלקות, את הדוחות החודשיים, הכלים שאתם עובדים עמם, הספקים, החוזים ועוד. במקומות בהם ניתן יהיה לבצע שיפורים והתייעלות החברה תמליץ על כך ואף תייעץ מה כדאי לעשות. לאחר ביצוע הפעולות הללו העסק יכול להפוך מעסק מפסיד לעסק רווחי. 

מהו מיזוג חברות וכיצד זה יכול לסייע לנו בהצמחת העסק?

אחת הדרכים הטובות ביותר לבעלי עסקים להצמיח ולהרחיב את העסק ואת הפעילות העסקית שלהם היא באמצעות מיזוגים ורכישות. מיזוג חברות היא פעולה שלמעשה ממזגת 2 חברות או יותר לגוף אחד המספקת את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת. אומרים ש2 יותר חזקים מ1 אז כאשר שתי חברות מאחדות כוחות יש רשימת לקוחות גדולה יותר, הכנסה גדולה יותר, השפעה גדולה יותר על הבנק, כוח אדם גדול יותר ועוד. מיזוג החברות צריך להתבצע לאחר בחינה לעומק של כדאיות המהלך, לגם גיבוש אסטרטגיית מיזוג, לימוד מעמיק של 2 החברות והאופן שבו הן יפעלו יחדיו, גיבוש הקריטריונים לרכישה/מכירת החברה ועוד.

ליווי על ידי חברת ייעוץ אסטרטגי:

הד-און נחשבת לאחת מבין חברות ייעוץ אסטרטגי המובילות בישראל. החברה פועלת כבר למעלה מ2 עשורים בתחום ומלווה עסקים רבים בארץ ובחו"ל. בין שירותי החברה ניתן ליהנות מבניית אסטרטגיות צמיחה לעסק, ייעוץ ופיתוח עסקי, ליווי מצד הקונה או המוכר בעת מיזוגים ורכישות של חברות ועוד. צרו קשר באתר או בטלפון 03-6165757 ונשמח לעמוד לשירותכם.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here