ייעוץ לחברות

0
159
ייעוץ לחברות
קרדיט: canva

ייעוץ לחברות ניתן בנסיבות שונות, ולרוב, כאשר הן מצויות במשברים, כאשר נדרשות להחלטות אסטרטגיות, כשהן ניצבות בפני פיתוח עסקי, השקת מוצרים ושירותים חדשים, ובמצבים אחרים. משברים מסוכנים בגלל הירידה החדה בהכנסות ורווחים ולכן מחייבים מציאת פתרונות מהירים ונכונים. ייעוץ מגורם חיצוני רואה ומנתח אותם היטב ומציע פתרונות בצורה מקצועית, יצירתית וללא מעורבות רגשית. התהליך ליציאה ממשברים חייב להיעשות במשותף עם מנהלי העסק. רונית יובל  בעלת "אסטרגה" עוסקת בייעוץ אסטרטגי, בליווי מנהלים, עסקים וחברות ובהרצאות בתחום, וניתן לקבל ממנה ייעוץ ממוקד ומקצועי שמותאם לצרכי החברה.

ייעוץ לחברות – מותאם לסיטואציה הקיימת

הייעוץ יותאם לכל סיטואציה בה מצויה החברה. משברים יכולים לצוץ מסיבות שונות, ביניהן ניהול כושל, מוצר שאינו מתאים לרוח הזמן, פילוח לקוחות שגוי, אסטרטגית שיווק ומכירות שאינה מתאימה, עומס על המערכות הגורם לתוצאות עסקיות בינוניות וכשלים אחרים. יועץ מוכשר רואה קשר הדוק בין פעילות החברה, מערכת היחסים מול קהל היעד והמתחרים הפועלים באותו פלח שוק. הפתרון המוצע הוא בידול החברה בתחום. הבידול מאפשר לחברה לבלוט לעומת מתחריה, לגבות מחיר גבוה יותר על המוצרים, למשוך אליה לקוחות ולשמר את הקיימים. במצב כזה יש ליצור עבורה מיתוג חדש וחזק, למעשה להפוך את החברה למותג בפני עצמו. עושים זאת על ידי תכנית שיווק הכוללת מערך פרסום ויחסי ציבור חדשים. בניית תשתית כזאת תיתן פירות בטווח הקצר, תישמר היטב גם לשנים קדימה ואף תחזיק מעמד במשברים חיצוניים ואחרים שעלולים לצוץ.

תהליך משותף להנהלת החברה

התהליך ייעשה במשותף עם הנהלת החברה, מאחר ויש חשיבות עליונה לרתימתה למאמצי הייעול. היועץ ששירותיו נשכרו יאבחן את החברה ויציג תמונת מצב עכשווית. הוא יסביר למנהלים על המגמות הקיימות בשוק שאולי פספסו או לא הכירו, על פעילות המתחרים, על השינויים הגורמים לכך שהמוצרים לא נמכרו, על הכשלים הקיימים במערכת ועל השינויים הנדרשים. הוא יבין ויתאר את התמונה הכוללת, אבל יידע גם להיכנס לעומק הפרטים ולייצר פתרונות מהדרגים הנמוכים ועד הגבוהים ביותר בחברה. כך הוא יבנה להם אסטרטגיה עסקית ושיווקית, יצליח להניע אותם לשפר את מערך השיווק שלהם, לייצר עבודה יעילה יותר, לייצר זרימת לקוחות קבועה ורווחית, להטמיע נהלים, להכשיר עובדים מיומנים, לשכור שירותי משרד פרסום מעולה ופעולות אחרות נדרשות.

ייעוץ בעל משמעות

רונית יובל בעלת "אסטרגה" מתמחה בייעוץ אסטרטגי, בליווי מנהלים ועסקים ובהרצאות בתחום ומעניקה שירות מקצועי ומקורי שיוצא מהקופסא. הוא מקיף וכולל הקשבה והפנמה, מתן פתרונות יצירתיים, ליווי מקצועי ועוד. לרונית ידע והשכלה מעולמות הניהול, השיווק והפסיכולוגיה, וביחד עם שיטת העבודה הייחודית שלה והיכולת שלה לראות אחרת את הדברים, התוצאות שלה תמיד מקוריות ומשופרות. כמו כן היא בעלת ידע רב וניסיון עשיר המגיעים מהתמחויות והשתלמויות, ממתן שירותים מעולים ללקוחות רבים לאורך שנים. היא תשמח לשרת נוספים.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here