סיווג קבלנים

0
1131
סיווג קבלנים
קרדיט pixabay

אם צברת שנים רבות של ניסיון בתחום הבניה, השיפוצים ענף 131  או עבודות התשתית ענף ג 200, בוודאי שקלת יותר מפעם להירשם בפנקס הקבלנים. הרישום מקנה לך אמינות מקצועית ועם הסיווג הנכון יהיה באפשרותך להגיש הצעות למכרזים ממשלתיים. בין אם כבר נרשמת לפנקס או אם תכננת לעשות זאת בקרוב, הליווי הנכון יאפשר לך למצות את המיטב מהסיווג הקבלני שלך. קומות רישום קבלנים מלווה קבלנים מכל ענפי הרישום ומסייעת להם בתהליך הרישום מול הרשם הקבלנים. הידע המקצועי הרב שנצבר בכל שנות פעילותה עומד לרשותך בכל עת.

על אף שמובן לך שאופן הרישום בפנקס הוא קריטי לעתיד המקצועי שלך, סביר מאוד להניח שהנושא די זר לך. סיווג קבלנים הוא תחום מורכב וסבוך ובין ההגדרות השונות, קשה מאוד להבין איזה סיווג נדרש לך כדי להגיע לסוגי העבודות ולשיתופי הפעולה המתאימים ביותר לתחום שלך. על ידי ליווי של איש מקצוע אמין, ניתן להשיג הזדמנויות בעלות חשיבות מכרעת לעתיד המקצועי שלך.

ליווי בסיווג קבלנים בהתאם לצרכיך

כל אחד מסיווגי הקבלנים השונים, מחולק לאותיות ומספרים. קוד סיווג זה יהווה חלק מרישומך בפנקס הקבלנים ויעניק לך מגוון הרשאות וסמכויות. אותיות הענף מציינות את סוגי הענפים המקצועיים השונים ואילו המספר מייצג את היקף העבודה, סוגי המשימות שיהיה באפשרותך לבצע ומול אילו גופים יש לך הרשאה לפעול. גם אם כבר נרשמת תחת סיווג מסוים. תמיד ניתן להסתייע במקצוענים בתהליך העלאת סיוג קבלנים רשומים וליהנות מהזדמנויות חדשות שבעבר לא היו זמינות לך.

לא תמיד קל לזהות מתי הגיע הרגע לנסות להעלות סיווג. החלטה זו תלויה במגוון רחב של שיקולים. הוותק שלך בתחום, הניסיון שיצא לך לצבור בסוגי העבודות השונים והיקף ההכשרה המקצועי שלך הם כמה מהשיקולים המרכזיים בהחלטה הזו. איש המקצוע הנכון יעמיד לרשותך את כל הידע הנדרש לקבלת ההחלטה הנכונה.

לנהל את התהליך כולו בראש שקט

צוות קומות רישום קבלנים יסייע לך בכל הנדרש ויבטיח כי יעמוד לרשותך סיווג קבלנים מדויק ליכולות ולצרכים שלך. אנשי המקצוע שלנו יעריכו במחשבה משותפת עמך את מידת ההתאמה שלך לסיווגים השונים, ירכזו את כל המסמכים הנדרשים להגשת הבקשה ויסייעו לך להגיש אותה בצורה היעילה ביותר. כדי לקדם את הקריירה שלך לשלב הבא, ניתן להשאיר את פרטיך באתר. חייגו אלינו 073-215-8309

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here