פורץ כספות

0
141
פורץ כספות

פריצה יזומה של כספות מתבצעת על ידי בעליהן במצבים בהם מנגנון הנעילה תקול או כאלו שאינם מאפשרים פתיחה רגילה של הכספת. אם אבדתם את הקוד הסודי ואת מפתח הבטיחות – הדרך היחידה בה ניתן יהיה לפתוח את הכספת היא הזמנת פורץ כספות מקצועי. פריצת כספות מתבצעת אך ורק באמצעות גורם מקצועי, בקשו מהאדם שפורץ עבורכם את הכספת להציג את תעודת היושר שלו. חשוב לכם לפרוץ במהרה את הכספת מבלי לגרום לה נזק לא הכרחי? חברת עוז כספות מתמחה במתן שירות לכל סוגי הכספות, כל סוגי התיקונים מתבצעים על ידי צוות מקצועי ומיומן.

כיצד פורץ כספות מנטרל את המנעול?

רכשתם כספת עם מנגנון נעילה עמיד במיוחד, כיצד ייתכן הדבר שפורץ מנעולים יצליח לפרוץ את הכספת בקלות? פריצת כספות מקצועית דורשת מיומנות, ניסיון וציוד ייחודי, חשוב להדגיש שבמקרים רבים אין מדובר במשימה פשוטה. יהיו מקרים בהם פורץ מנעולים יתבקש להשקיע לא מעט בפריצת המנעול. על כל פורץ כספת שתבחרו להזמין להיות בעל ניסיון בפריצת מנעולים דומים, עליו להכיר היטב את המאפיינים של כל דגם. פריצת כספות מחייבת פנייה אל בעל מקצוע שמתמחה במנעולי כספות, לא כל מנעולן שמסוגל לפרוץ מנעולים של דלתות מסוגל לפרוץ כספות. אם חשוב לכם שהפריצה תתבצע ללא גרימה נזק למנגנוני הנעילה העדינים של הכספת – אל תמהרו להתפשר על פחות משירות של מומחה.

איך בוחרים נכון את פורץ המנעולים?

על פורץ מומחה לכספות צריך להיות בעל תעודת מנעולן ומומחה בפריצת כספות ללא גרימת נזק במידת האפשר. איש מקצוע אמין יקפיד לברר מולכם מראש באיזו כספת מדובר במטרה לוודא שאכן יש לו את היכולת לבצע את העבודה. מחפשים פורץ מנעולים מעולה? חשוב לכם לפרוץ את המנעול מבלי לגרום נזק בלתי הפיך לכספת? חברת עוז כספות מספקת שירותי תחזוקה ותיקון לכל סוגי הכספות, אתם יכולים להיות רגועים בידיעה שהכספת שלכם בידיים טובות. לאחר השלמת פריצת הכספת המנעול יתוקן והכספת תחזור להיות תקינה ועמידה. אל תמהרו לאשר לפורץ מנעולים חובבן לגרום לכספת נזק בלתי הפיך מבלי לשוחח תחילה עם חברת עוז כספות.

 

 

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here